čtvrtek 31. července 2014

Oslavujte za zvuku fanfár

Před pár dny mi došlo, že právě 30.7 loňského roku jsem vypustila do světa svůj první post na blog a tato událost rozhodně stojí za zmínku. Většinou se totiž pro něco hrozně nadchnu a za pár týdnů ani nevím, že jsem o tom někdy mluvila :D Ne, to samozřejmě přeháním, ale je pravda, že ne všechno mě baví tak dlouho, jak bych chtěla nebo zpočátku čekala...Asi mnozí z vás víte, že na myšlenku blogu mě přivedla moje kamarádka Paťa, která mi k jedné fotce(viz. výše) na fb napsala: "Což takhle vést svůj fashion blog? Jestli na to máš čas-což asi... :D ". No čas jsem na to samozřejmě neměla. Pracovala jsem v Praze i v Karviné, prezenčně studovala v Ostravě, ale jelikož musím mít vždycky něco extra, řekla jsem si, že do toho půjdu a to jsem tenkrát vůbec netušila, že se mi otevírají dveře ke spoustě skvělých věcí...
Chtěla bych dnes jen tak letmo shrnout všechno důležité, co se za ten rok událo(snad na nic nezapomenu, to víte.. nejsem nejmladší :D ). Tááááákže... 

Červenec 2013 - 10.7 mi byl vnuknut nápad. Asi jsem potřebovala přemýšlet nebo si poposednout, protože blog jsem si založila až koncem července, ale pamatuju si, že jsem dlouho přemýšlela nad názvem, vzhledem a vesmírem vůbec. 30.7 pak blog spatřuje světlo internetu.

Srpen 2013 - Objevuju zázračné účinky kokosového oleje a do Prahy mi přichází černá podlouhlá krabička s překvapením. Ano, ano, ano!! Brácha mi ušil šaty a jsou tak neskutečně boží!! Však je znáte z tohoto postu.


Září 2013 - Kvůli bakalářce ukončuji svou kariéru v Reserved na Václavském náměstí a plně se "věnuji" škole... kocourovi a taky blogu :D


Říjen 2013 - Pokus o natočení čehosi se docela vydařil :D První pokusy o stříhání videa nebyly úplně marné.
(Myslím si, že v říjnu začal ten šrumec kolem Blogerky roku :D )


Listopad 2013 - Dodnes netuším jak se to stalo, ale dostala jsem se do finálové desítky soutěže Blogerka roku 2013 a to díky vašim hlasům. Hrozně mile mě to překvapilo, protože se do kategorie Objev roku přihlásilo 99 blogů. A díky tomu, že jste tak skvělí a posílali jste mi hlasy, jsem byla pozvána na finálový večer, který jsem si užila do poslední chvíle a ač jsem celkově skončila sedmá, byla jsem nesmírně šťastná. Řekla bych, že je to krásný výsledek. Proto vám ještě jednou děkuji :)Prosinec 2013 - Šetřím, vlastně jsem šetřila už od října, protože mě koncem ledna čekal extra-mega-supr-trupr výlet za koalama. A abych nezapomněla na toho mého krasavce, koupila jsem mu Box4pet a měl z něj vážně ukrutnou radost... aneb ať žije šanta kočičí!Leden 2014 - 22.1 jsem úspěšně složila státní závěrečnou zkoušku z psychologie a pedagogiky(díky bohu, že Ostravská univerzita nabízí možnost rozdělení státnic :D ) a pak jsem už s čistou hlavou a prázdnou paměťovou kartou ve foťáku mohla s Petrou vyrazit vstříc Austrálii. Ano, budu se opakovat, bylo to boží a jela bych tam zas a znovu. Klidně zítra... Pokud je tu ještě nějaký opovážlivec, který nečetl články ze Sydney, tak tady je máte všechny pohromadě. Akorát jsem se ještě nedokopala k poslednímu článku, ale slibuju, že už se na tom pracuje :D Musíme to brát z té lepší stránky, aspoň si připomeneme, co se tenkrát dělo..


A taky jsem fotila brýle pro českou značku Esperia, určitě si pamatujete na ten bráchův GIF :D
Únor 2013 - Já vím, provokovala jsem vás fotkami z australských pláží, kde bylo 30 stupňů a vy jste tady chodili v kabátech a blátě... Pardon, jenže ono to jinak nešlo :D Když už jsem za ten výlet vyvalila tolik peněz, tak jsem vás musela poškádlit...


....ještě to vážně čtete??? OK, frčíme dál :D

Březen 2013 - V březnu jsem se zúčastnila se svým blogem další soutěže. Magazín Lohas tenkrát vyhlásil soutěž o bio kosmetiku. A biosvěte div se, ale vyhrála jsem druhé místo. Díky tomuto jsem vyhrála toto :D Kosmetiku v hodnotě skoro 10 000,-. Ten balík byl sakra těžký, to mi věřte...Duben 2014 - 4.4 jsem odevzdala svou bakalářskou práci a tím ze mě spadl další obří šutrák... ač ne největší. Státnice byly stále přede mnou. A aby toho nebylo málo, najednou vás bylo 500...


Květen 2014 - Oslavila jsem čtvrtstoletí učením a pošahaným tancem vygumovaných lidí, kteří se snaží si do hlavy narvat kvanta informací a dat. A pak to přišlo.... huráááááá, mám titul a jsem přijatá na navazující, tím to haslo :D A taky jsem fotila kolekci pro Stilago.


Červen 2014 - Chtěla jsem si odpočinout. Marná snaha, focení, Praha, rodina, kámoši, návštěvy, gratulace, Praha, bráchovo představení, další focení, promoce, shánění práce, pohovor, jásání, páč mě přijali... No prostě jsem nevěděla co dřív...No a pak tu máme už jen...

Červenec 2014 - Je ze mě pracující žena s kočkou a foťákem. A protože víte, jak mi udělat radost, nadělili jste mi k tomu "blogískovému" výročí ten nejlepší dárek. Že o ničem nevíte? Na den přesně od postování prvního článku jste na www.desissign.cz klikli 35 000x!! Děkuji, děkuji, děkuji. 35 000 rozkliknutí za které vám slibuji, že toho vážně nenechám. A ať už jste pravidelnými čtenáři nebo jste na blog klikli omylem, patří vám velký dík. :)

Zdar a sílu do dalších let a tisíců, vám i vašim kočkám!!

Vaše dojatá Sissi...

PS.: Kdyby vás cokoli k těmto měsícům zajímalo, napište mi to dolů do komentářů a já se pokusím odpovědět nebo vás odkážu na patřičný článek, abyste nemuseli hledat... :3 :D8 komentářů:

 1. Díky za shrnutí, já blog nesleduji tak dlouho takže to bylo super průlet historií :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám tyhle shrnující články na blozích ráda :) děkuji za přízeň :))

   Vymazat
 2. Super zhrnutie. :) Ako taký malý jednoročný denník... Veľa chuti do ďalšieho blogovania, teším sa na všetky dalšie články.

  www.danielakurkystyle.com

  OdpovědětVymazat
 3. taky jsem si 4.4. oddychla, když jsem na OSU odevzdala diplomku a pak jsme si oddychla, když jsem udělala státnice. A až teď vidím, jak malé starosti to byly.
  Ale vrátit bych se nechtěla. Jak to máš ty? Na KVV mám tak nějak rozpačité vzpomínky. Na navazujíccí jdeš opět na OSU?
  Hodně štěstí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozpačité vzpomínky? :) tak úplně ideální to tam asi nebylo, ale měla jsem to tam ráda. Nicméně na navazující nejdu, protože už mám jiné priority. Kdyby mi bylo méně než 25, tak to asi ještě dodělám, ale už to ho mám až nad hlavu :D Stal se ze mě pracující člověk, který by se rád vrátil do Austrálie :D Btw, máš krásný blog :)

   Vymazat
  2. já to tam měla ráda na bakalářským. mgr, byla depka, když jsem tam zustala sama. a děkuju hehe

   Vymazat
  3. Takže je dobře, že na Mgr. nejdu :D uchovám si hezké vzpomínky :D

   Vymazat